84 / 100

Alçıpan Bursa ALÇIPAN ASMA TAVAN ,GİZLİ IŞIK BANDI ,ALÇIPAN TV ÜNİTESİ,ALÇIPAN HAVUZ,ALÇIPAN KUBBE,ALÇI KUBBE,BURSA ,İSTANBUL

ALÇIPAN ASMA TAVAN
Bursa Dekorasyon
LED GİZLİ AYDINLATMALI TAVAN,ALÇIPAN ASMA TAVAN,LED ASMA TAVAN MODELLERİ ,LED IŞIKLI TAVAN HAZIR TAVAN,KARTONPİYER TAVAN,ALÇI TAVAN ALÇIPAN ASMA TAVAN İSTENİLEN ÇİZİMLERİN,ŞEKİLLERİN YAPILABİLMESİ  VE SAĞLAMLIĞI SAYESİNDE  EN ÇOK TERCİH EDİLEN ASMA TAVAN DEKORASYON SİSTEMİDİR.
ALÇIPAN ASMA TAVAN İSTENİLEN ÇİZİMLERİN,ŞEKİLLERİN YAPILABİLMESİ  VE SAĞLAMLIĞI SAYESİNDE  EN ÇOK TERCİH EDİLEN ASMA TAVAN DEKORASYON SİSTEMİDİR.
ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULANMASI, TAVANA SATEN ALÇI UYGULAMASI,ZIMPARASI VE BOYANMASI, LED AYDINLATMA VE LED SPOT AYDINLATMA İÇİN GEREKEN ELEKTRİK TESİSATININ ÇEKİLMESİ VE BÜTÜN MALZEMELER İŞÇİLİK DAHİL 
YANİ ANAHTAR TESLİM  TERTEMİZ BİR ŞEKİLDE DEKORASYON UYGULAMAMIZI SİZİ UĞRAŞTIRMA DAN KUSURSUZ BİR İŞÇİLİKLE TESLİM EDİYORUZ…
AŞAĞIDA BULUNAN MODELLERDEN BEĞENDİĞİNİZ TAVAN UYGULAMASINI SEÇİP BİZE MAİL ,WHATSAPP VEYA  TELEFON NUMARALARIMIZ DAN ULAŞIP  FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ….

Asma Tavanlar, uluslararası standartlara uygun olarak üretilen, elektrik ve sıhhi tesisatların kolayca döşenmesine ve gizlenmesine olanak sağlayan, akustik ve yangına dayanım gibi özelliklere sahip ideal sistemlerdir.

•  Her türlü iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır.
•  Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar yaratır. Ayrıca tesisata müdahale açısından uygun ve kolay sistemlerdir.
•  Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi çok azdır. Binanın hareketlerine uygun sistemlerdir.
•  Yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartlarını karşılayabilen çok yönlü sistemlerdir.
•  Minimum miktarda aksesuar ile uygulanır. Nakliye ve işçilikten tasarruf sağlar.

Alçıpan Led Işık Bandı Modelleri Fiyatları

Bursa Dekorasyon
Bursa Dekorasyon

Artan Aydınlatma Seçenekleri
Aydınlatma denilince akla ilk gelen klasik aydınlatma yöntemleri olsa da biraz daha detaylı incelediğimizde günümüzde aydınlatma kavramının ve sisteminin giderek daha eğlenceli bir hal aldığıdır.

Çeşitli aydınlatma tasarıları ile evlerinizde ve ofisinizde, iş yerlerinizde, merdiven altılarında, binalarınızın dış cephelerinde uygulayabilir ve daha ferah ortamlar elde edebilirsiniz. Bilhassa son dönemlerde yaygınlaşan gizli ışık sistemi bunlardan biridir. Belirli bir alana ışığı daha güçlü vermek için tavan ve birleşim yerinde belli mesafe içeriye yerleştirilen aydınlatma sistemidir gizli ışık sistemi. Gizli ışık elde etmek için kartonpiyer ile tonoz arasına aydınlatma sistemi yerleştirilir ve soft bir aydınlatma sağlanır. Dekorasyonda önemli unsurlardan biri haline gelen gizli ışık bantları ile şık bir görüntü elde edersiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Uygulandığı ortama şıklık katan gizli ışık uygulaması sırasında dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Kaliteli ve düzgün malzeme kullanılıp işinin hakkını veren ustalarla çalışıldığında gözü yormayan hoş sonuçlar elde edilecektir. Öncelikle gizli ışık uygulaması nasıl bir ortama uygulanacak bu ortamın büyüklüğü nedir ve buraya nasıl bir model uygulanabilir. Bunlar belirlenirken eleyici olmak gerekir. Sonrasında gizli ışık için uygulanacak alçıpan genişliği belirlenmeli ve hoş görünmeyen görüntülerle karşılaşmamak için teraziye çok dikkat edilmelidir aksi halde eğri, bozuk görüntüler ortaya çıkar.

Ölçülere Çok Dikkat Etmelisiniz
Gizli ışık bandında taşıyıcılar da büyük önem arz eder. Çatlama ihtimaline karşı metal profillerin daha sık olmasına dikkat edilmelidir. Yine vidalama işlemi yapılırken ölçülere çok dikkat edilmeli ki sonrasında sorun çıkmasın. Uzun şeritli uygulamalarda ise belli aralıklarla voltaj girişi verilerek besleme yapılmalı ki sonda kalan ışık sönük kalmasın dikkat edilmezse orantısız ve göze hitap etmekten ziyade gözü yoran bir gizli ışık uygulamasıyla karşılaşırız ayrıca voltajı aşmamak şartıyla büyük güç kaynakları lede zarar vermeyecektir. İşlem sonunda yapılan boyaya da özen gösterilmelidir ki uygulama sonunda boya ve yerleştirilen gizli ışık sistemi birbirini tamamlasın ve daha güçlü bir görüntü elde edilebilsin. Profesyonellerle çalışmanız daha iyi sonuçlara ulaşmanız için ilk şarttır.

Anahtar Kelimeler : Alçıpan Led Işık Bandı Modelleri Fiyatları, kartonpiyer led ışık, kartonpiyer led ışık fiyatları, kartonpiyer led ışık modelleri, kartonpiyer led ışık örnekleri, kartonpiyer led ışık ustaları, led ışık bandı çeşitleri, led ışık bandı fiyatları, led ışık bandı modelleri, led ışık bandı ustalarıi